Jan Korkosz

Jan Korkosz lat 23 urodzony 07.09.1987 w Pionkach

Dołączył do teatru Paradox w czerwcu 2005 roku. Zagrał wówczas rolę „Czarnobrodego” w spektaklu „Piraci z Karaibów”

Jego dorobek artystyczny w teatrze Paradox to rola „Czarnobrodego” w spektaklu plenerowym „Piraci z Karaibów” w roku 2006, oraz „”Na ratunek Czarnej Bryzie” w 2007. W roku 2008 w spektaklu „Rok 1830” – wcielił się w postać jednego z trzech Polskich generałów. Brał udział w spektaklu taneczno muzycznym „Karczma Chagalla” . Wcielił się w postać oberżysty oraz wampira.

Zamiłowania to: piłka nożna, historia powstania warszawskiego, literatura fantasy, ratownictwo medyczne, polityka.

Ukończona szkoła podstawowa nr 4 w Pionkach, publiczne gimnazjum nr 2 w Pionkach, XXVI LO. w Aninie,

Medyczne Studium zawodowe w Warszawie

Ratownik Medyczny

Wcześniejsze sukcesy to udział w „Jasełkach” w Parafii św Barbary w Pionkach, Wiele przedstawień szkolnych w tym Mini Playback show w utworze Carlosa Santany, w Gimnazjum przedstawienie Potwory i SPółka z okazji Haloween, w Liceum reżyseria i rola w przedstawieniu klasowym z okazji Warsztatów teatralnych, Pierwsze miejsce za film „Szkoda Babci” w warszawskim przeglądzie młodych talentów w 2006 roku.

Statystowanie w serialach „Niania”. W odcinku piłkarskim „Pech” z Borysem Szycem oraz w dwóch odcinkach serialu „39 i pół” w maju i czerwcu 2008 roku.

Debiut aktorski to jasełka organizowane w Kinie „Kasyno” w Pionkach przez parafie św Barbary w Pionkach w roli „Pastuszka”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress