Julia Jarmoszewicz – Konsultant Wokalny

Urodzona 16.10.94 w Warszawie

2/Rok stąpienia do teatru Paradox 2009

3/Zagrała w spektaklu ”Taniec Wampirów” wcieliła się w postać Sary

„Król Wschodzącego Słońca” to nasępny spetkakl w którym zagrała rolę Anioła

„Cztery Żywioły”- spektakl, w którym zobaczyliśmy ją w zupełnie innej roli /kaskaderskiej/. Pokazała, że nie straszne są dla niej wyzwania.

Ostatnio zagrała w etiudzie „Dom”.

4/Moją pasją jest musical, dlatego wstąpiłam do teatru Paradox, gdy usłyszałam że przygotowuje „Taniec Wampirów”

5/Ukończona szkoła podstawowa nr168 im. Wiktora Gomulickiego, gimnazjum nr25 im Czesława Niemena obecnie uczy się w klasie o profilu muzycznym w liceum imienia Jana III Sobieskiego.

6/Oprócz teatru zajmuję się śpiewem- dostałam się do klasy o profilu muzycznym ukierunkowanej na śpiew, uczę się też w szkole musicalowej Macieja Pawłowskiego w teatrze muzycznym Roma. W przyszłości moim marzeniem jest występowanie w musicalach.

7/Ukończyła wakacyjny kurs musicalowy w teatrze muzycznym Roma, który zakończył się spektaklem na dużej scenie tego teatru. Wielokrotnie występowałam w przedstwieniach szkolnych gdzie śpiewała i grała aktorsko.
8/Przez dwa lata uczęszczała do szkoły chóralnej oraz, a także śpiewała w chórze Psalie Tedeo pod batutą Artura Backiela. Aktualnie śpiewa w chórze Tutti Cantamus utworzonym przez klasy muzyczne mojej szkoły. Kierowany jest przez panią Izabelę Tomaszewską i jest zdobywcą wielu nagród muzycznych.

9/Za swój prawdziwy debiut uważa rolę Sary, przedtem wielokrotnie występowała jako mała dziewczynka w zespole „fasolek”. Jednak rola Sary była dla niej pierwszą poważną rolą.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress