Zespół realizacyjny

Jerzy Zygmunt NowakJerzy Zygmunt Nowak – AKTOR (historia)

Pan Jerzy Zygmunt Nowak z teatrem Paradox związany jest od 2009 roku. Od tej pory jest naszym ekspertem od strony aktorskiej. Jego cenne rady i celne uwagi bardzo pomogły w rozwoju artystów. Jest obecny na każdej próbie. Cenimy go również za promowanie teatru Paradox w środowisku aktorskim. We wrześniu 2010 roku, zaszczycił aktorów teatru, grając postać „Dyrektora szkoły”. Spektakl wystawiany był na prośbę Związku Nauczycielstwa Polskiego pod tytułem „Cena Życia”. Jego obecność na scenie, dodała rangi i dodatkowej motywacji artystom.

 

 

 

Jerzy Zygmunt NowakMarta Potocka – CHOREOGRAF

 Studiuję geografię na UW, gdzie działam też w Kole Naukowym. Moją pasją jest geografia, historia i etnologia, górskie wyprawy i taniec. Trenuję taniec towarzyski, salsę i taniec jazzowy, a w przeszłości hip – hop i tango argentyńskie. Poza tańcem uczę się gry na gitarze. Artystycznym wyzwaniem, które sobie stawiam, jest nauka śpiewu. Działam też w harcerstwie, jestem pilotem wycieczek, wychowawcą kolonijnym i odbywam praktyki nauczycielskie w szkole. Swoją przyszłość wiążę z geografią, a zwłaszcza geoinforatyką i geomorfologią, ale chciałabym też pracować z dziećmi i młodzieżą jako                                                          nauczycielka lub instruktorka tańca.

Do teatru Paradox dołączyła w 2010 roku. Tańczyła w spektaklach: „Karczma Chagalla”, „Cóż wiemy o miłości”, „Cynamon i Imbir”, „Wieczór z Serduszkiem”, „Najlepsze z Paradox’u” i w benefisie Jerzego Zygmunta Nowaka. Choreograf, współpracuje ze Sceną Młodych w teatrze „Paradox”. Przygotowała choreografie do spektaklu „Krzywa Bajka” oraz „Ostatnia Nadzieja Akademii”.

 

 

 

Eliza SzwedEliza Szwed – CHARAKTERYZACJA

 

 

 

Współpracująca z teatrem Paradox od 2009 roku. Obecnie nauczycielka języka polskiego w szkole podstawowej nr.80 w Warszawie.

 

 

 

 

Janusz GzylJanusz Gzyl – REALIZACJA SPEKTAKLI

Janusz Gzyl: Pracownik Służby Cywilnej w Ministerstwie Obrony Narodowej. Z wyksztalcenia archiwista. Zawodowo zajmuje się składem wydawnictw z zakresu historii wojskowości. Redaktor techniczny tychże wydawnictw. Grafik komputerowy. Instruktor ZHP – od początku swej działalności związany z Hufcem Warszawa Praga Południe. Żeglarz, motorowodniak. W wolnym czasie wędruje po górach z córką Dorotą Z teatrem Paradox związany od 2010 r. Zajmuje się realizacją spektakli w zakresie oświetlenia i efektów specjalnych.

 

 

 

Agnieszka KowalczykAgnieszka Kowalczyk – CHARAKTERYZACJA

Studiuje zarządzanie na Uczelni Łazarskiego.

 

 

 

 

Z teatrem Paradox od 2011 roku

 

 

 

Katarzyna GzylKatarzyna Gzyl – GARDEROBA

 

 

 

 

 

W teatrze od 2010 roku.

 

 

 

AśkaJoanna Stefaniak – KOSTIUMY

 

 

 

 

 

W teatrze od zawsze.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress